Nasz sklep internetowy wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korszystając ze sklepu https://e-krawiectwo.pl/ wyrażasz zgodnę na wykorzystywanie plików cookies.

Rozumiem Polityka prywatności
Trwa ładowanie

Filtrujx

» O nas

O nas

O nas

Halen

Jeżeli poszukujesz stabilnego, dużego dostawcy pasmanterii i dodatków krawieckich w najlepszych cenach to natychmiast skontaktuj się z nami. Jesteśmy największą hurtownią na rynku wschodnim w Polsce. Zapewniamy atrakcyjne ceny dzięki bezpośredniej współpracy z czołowymi producentami w kraju i za granicą. Dzięki solidnej pozycji i atrakcyjnej lokalizacji bardzo chętnie z naszej oferty korzystają przedsiębiorcy z za wschodniej granicy: Białorusi, Ukrainy, Litwy i Rosji.

Wysoką jakość obsługi, niskie ceny i bardzo szeroką ofertę możemy Ci zaoferować dzięki prawie 20 letniemu doświadczeniu. Przez ten czas stale podnosiliśmy nasze kwalifikacje i oferowaną jakość towarów oraz usług. Ten czas pozwolił nam również wyrobić dobrą markę i świetną pozycję w negocjacjach. W konsekwencji możemy zaoferować Ci wyjątkowo niskie ceny przy zachowaniu wysokiej jakości produktów.

Napisz do nas!
 *
 *
* Pole wymagane
Wyślij
MiStral e-sklep PRO PLUS v. 2.30.0 © Mistral e-Sklep B2C, MS Systems - Mistral Systemy Internetowe 2021

Zawartość koszyka (0)

Do zapłaty:
0,00 PLN