Hurtownia pasmanteryjna

Witamy w naszej hurtowni internetowej, aby zobaczyć ceny należy się zalogować.

Zakupy na naszej platformie mogą dokonywać jedynie podmioty gospodarcze, fundacje, szkoły oraz urzędy.

Zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówienia od osób fizycznych.

Jako hurtownia krawiecka dedykujemy swoją ofertę pasmanteriom, sklepom z dodatkami krawieckimi oraz fundacjom, szkołom i urzędom. Zamówienia z tej sekcji mogą dokonywać wyłącznie podmioty gospodarcze i wymienione wcześniej instytucje. Dzięki sprzedaży produktów na zasadach hurtowych, mogą Państwo liczyć na atrakcyjne ceny oraz dostęp do najnowszych towarów. Jako nasz stały klient mają Państwo możliwość do korzystania z rabatów i programów lojalnościowych.

hurtownia pasmanteryjna dla krawców

Nasza hurtownia pasmanteryjna ma w swoim asortymencie profesjonalne akcesoria i narzędzia krawieckie. Dbamy o odpowiedni dobór produktów, stąd sprzedajemy wyłącznie wysokojakościowe wyroby od sprawdzonych producentów. Odbiorcami oferty naszej hurtowni krawieckiej mogą być zarówno wytwórcy odzieży i kaletnicy, jak i styliści, dekoratorzy, doradcy ślubni, teatry, czy np. fundacje popularyzujące robótki ręczne i prowadzące warsztaty z nich.
Aby móc zobaczyć ceny z naszej hurtowni pasmanteryjnej, należy się zalogować. Jeśli jest to pierwsza wizyta, wymagana jest rejestracja celem założenia konta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl